OKUL ÖNLÜĞÜ ÜRETİMİ İLE BAŞLAYAN BİR HİKAYE...

Playoff

 

Günümüzde Spor Giyim, Outdoor Giyim, Okul Giyim sektörünün önde gelen markalarından birisi olan Playoff 1980 yılında Okul Önlüğü üretimi ile iş hayatına başlamıştır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar üretim kapasitemizi ve kalite anlayışımızı sürekli artırarak yenilikçi bir anlayışı benimsedik. Bu yenilikçi anlayış hem üretimde kullandığımız teknolojilerde, kumaşlarda ve tasarımlarımızda hem de müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizde ödün vermediğimiz en önemli ilkemiz olmuştur. 

Bugünlerde hem yurtiçinde hem de yurt dışında birçok müşterimize ürünlerimizi sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız

Ürün yelpazemizde Örme ve Dokuma kumaşların üretimi ve bu kumaşlardan üretilen Outdoor Sporlar için kullanılan Teknik Pantolonlar, Yağmurluklar, Softshell Ceketler, Polarlar, Şortlar, Eşofman Takımları, Sweatshirtler, Tişörtler, Tek Alt Pantolonlar, Jeans ve Chino pantolonlar yer almaktadır.

Hedefimiz

Üretim Kalitemizi Müşterilerimizin Talep ve Beklentilerine uygun olarak sürekli geliştirmek ve Pazar Payımızı arttırmak.

Satış Politikamız

Kaliteli ve Hızlı üretim için siparişlerimizi tüm birimlerle paylaşıp, Ar-Ge çalışmaları yaparak Müşterilerimizin taleplerine etkin ve kalıcı çözümler sunmak.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık, Sürekli Gelişim, Kalite, Etik Değerlere Bağlılık, İş Sağlığı ve Güvenliği, Ekip Çalışması.

ÜRETİM

Playoff olarak üretim alanındaki zengin alt yapımız ve yıllardır edindiğimiz Teknik Dokuma kumaş üretimi tecrübemiz ile Dokuma ve Örme kumaşlardan Outdoor Kıyafetleri, Spor Giyim kıyafetleri, Teknik Kıyafetler, Günlük Yaşam Kıyafetleri ürün gruplarında; Erkek, Kadın, Çocuklar için en iyi ve yüksek  kalitede ürünler üretmekteyiz.


SPOR GİYİM

30 Yılı aşan tecrübemizle Türkiye’de Spor Giyim alanında tasarlayıp ürettiğimiz ürünleri hem yurtiçinde hem de yurt dışında kıymetli müşteriler&

OUTDOOR GİYİM

Hayatın ritmini yakalamak için doğa ile iç içe olup, doğanın bize sunduğu ortamlarda Spor Aktiviteleri yapabilmek günümüzde insanlara en cazip gelen fa

TAKIM SPORLARI

Futbol ve Basketbol başta olmak üzere birçok spor branşında faaliyet gösteren takımlara kıyafet üretimi ve malzeme tedariki yapmaktayız.

TARAFTAR ÜRÜNLERİ

Sporun hangi branşında olursa olsun bir takımı takım yapan en önemli unsur arkasında onu destekleyen taraftar kitlesidir.

OKUL GİYİM

Playoff olarak 2008 yılından bu yana Türkiye'de bulunan seçkin Özel Okullara Kıyafet üretimi yapmaktayız.

’’NEDEN PLAYOFF’’

Yılların verdiği tecrübe ve güvenle; işimizi severek yapıyoruz.

SAĞLIKLI KOŞULLAR

‘’Önce İnsan’’ anlayışını benimseyerek, çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliğini üretimden teslimata kadar Dünya Standartlarında tutuyoruz.

YENİLİKÇİ BAKIŞ

Sürekli gelişen Teknolojiyi eş zamanlı olarak kendi bünyemizde uygulayıp Müşterilerimize  kusursuz hizmet  sunmaktayız.

ÇÖZÜMLERİMİZ

Müşterilerimizin taleplerini günümüz teknolojisi ile harmanlayarak, Kaliteli ve Özgün üretim felsefesi ile üretiyoruz.

TEKNOLOJİK ÜRETİM

Sürekli gelişen teknolojiyi en iyi şekilde takip edip, bu doğrultuda tasarımlarımızın geliştirilmesi ve seri üretim sistemlerimizdeki sorunsuz uygulamalar sayesinde ürünlerimizi sizlere sunmaktayız.

KALİTE GÜVENCESİ

 Tüm üretim aşamalarımızda Dünyadaki Hedef Pazarları, Teknolojik Gelişmeleri ve Trendleri takip ederek; 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Üretim Kalitesi, Ürün Çeşitliliği ve Teslim Süresi kriterlerini sürekli kılacak ve hatta ötesine geçecek şekilde üretim yapmaktayız.

EKİP ÇALIŞMASI

Tüm çalışanlarımıza; firmamızın hedefleri doğrultusunda etkili ve sürekli eğitimler vererek ekip içinde sürekli gelişmeyi sağlıyoruz.

GÜVENLİ ORTAM

Çalışanlarımızın sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlayarak memnuniyetlerini arttırıyoruz.